Megan Fox wypróbowała fryzurę bob

Megan Fox wypróbowała fryzurę bob

Megan Fox wypróbowała fryzurę bob w kształcie grzybka

Charakterystyczna fryzura Megan Fox, którą mieliśmy okazję podziwiać w ostatnich latach, stała się już odległym wspomnieniem. Najpierw pojawił się blond i stylowanie na wzór Pameli Anderson, następnie wypróbowała ciemną miedzianą kolorystykę, a także jaskrawą różową w stylu Barbiecore. Najnowszą, najbardziej ekstremalną zmianą było przycięcie (i koloryzacja!) włosów na ognisty czerwony, aksamitny, nietuzinkowy bob.

Teraz eksperymentuje ze stylizacją. Aktorka opublikowała na Instagramie karuzelę zdjęć, ogłaszając że jej debiutancka książka "Pretty Boys Are Poisonous", jest już oficjalnie dostępna. Zaktualizowała również swoją fryzurę - ognistego boba, nadając nowemu cięciu objętości w kształcie grzybka i ozdobiła go spinkami w kształcie motyli.

Megan Fox z ognisto-czerwonym bobem brokatowym cieniem do powiek i brązowym topem na ramiączkach

Spinki

Podczas prezentacji czerwonych jak krew paznokci, Megan Fox pozowała z nowym podejściem do swojego boba. Zwracają uwagę skierowane do wewnątrz końcówki. Ten styl nazwiemy grzybkiem bobem ;). Pominąwszy porównania do żywności, wprowadziła również do swojej grzywy zabawne, kolorowe spinki w formie motyli. Jej grzywka była przesunięta aż za brwi, co uzupełniało styl. Dodała trzy spinki motylki, aby utrzymać ją na swoim miejscu.

Megan Fox z trzema spinkami w swoim ognisto-czerwonym bobem, brokatowym cieniem do powiek i oversizowym żakiem

Makijaż Megan Fox

Pod włosami miała piękny makijaż. Stworzyła efekt nawilżonej i delikatnie mieniącej się skóry, podkreślając najjaśniejsze punkty twarzy i dodając kontury na policzkach. Jej brwi były perfekcyjnie wypełnione. Pod gęsimi rzęsami była zarysowana smukła linia kota, która przechodziła pod złotymi cieniami. W kącikach wewnętrznych oczu znajdowały się błyszczące refleksy w kolorze białego złota, które stopniowo przechodziły w różowe cienie. Usta Megan Fox zostały wykończone ciemnym różowym ołówkiem i pokryte jaśniejszym różowym błyszczykiem. Metamorfoza objęła również strój, w tym beżową półprzezroczystą bluzkę, oversize'owy żakiet i delikatne złote kolczyki.