10 pomysłów na kucyk z boku w 2024 roku

10 pomysłów na kucyk z boku w 2024 roku

Długi boczny kucyk jest bardzo popularny w tym roku. Na wybiegach Tygodnia Mody w Nowym Jorku, na celebryckich ślubach, a także na wszystkich hollywoodzkich czerwonych dywanach i ceremoniach wręczenia nagród.

Upięcia i delikatne kucyki są dobrym sposobem na uchwycenie włosów w bardziej formalny sposób, ale bez nadmiernego upinania. Jest to bardzo atrakcyjne, ponieważ pozwalają na dowolną stylizację i różnorodność.

Boczny kucyk w stylu pin-up

Boczny kucyk w stylu pin-up

Aby go ułożyć, zacznij od czystych, suchych włosów z już nałożonym produktem bazowym. Następnie należy je nawinąć na wałki lub skorzystać z lokówki. Ma to na celu nadanie objętości górnym partiom włosów i stworzenie gładkich fal na kucyku.

Boczny kucyk w stylu bogini greckiej

Boczny kucyk w stylu bogini greckiej

Poczuj się jak grecka bogini z fryzurą, która istnieje od wieków. Ta fryzura najlepiej sprawdza się na gęstych i pofalowanych włosach, jednak można ją wykonać praktycznie na każdych długich włosach.

Boczny kucyk z ukrytą gumką

Boczny kucyk z ukrytą gumką

Uczyń prosty boczny kucyk wyjątkowym za pomocą kilku luźnych fal i prostego owinięcia pozwalającego ukryć gumkę

Kucyk boczny z holenderskim warkoczem

Kucyk boczny z holenderskim warkoczem

Holenderski warkocza zamienia zwykły boczny kucyk w kobiecy styl, godny Twojego następnego eleganckiego eventu.

Modny boczny kucyk

Modny boczny kucyk

Nawiązując do lalki Barbie, bardzo ciekawie jest przenieść boczny kucyk nieco na górę, aby uzyskać bardziej odważny wygląd.

Elegancki boczny kucyk Ashley Tisdale

Elegancki boczny kucyk Ashley Tisdale

Ten boczny kucyk wygląda i sprawdza się najlepiej na cieńszych włosach. Lepiej jeśli włosy są tylko lekko pofalowane lub proste.

Kucyk z boku rodem z Disneya

Kucyk z boku rodem z Disneya

Ten styl przypomina mi księżniczkę z bajki Disneya. Jest delikatny, ale jednocześnie dramatyczny i piękny. Półkucyk opada całkowicie na ramię z jednej strony. Jeśli włosy są naturalnie kręcone, na mokre włosy nałóż krem do loków na całą długość i albo susz je za pomocą dyfuzora, albo pozwól im wyschnąć na powietrzu po zawiązaniu palcami loków w pożądany kształt. Jeśli włosy są proste, użyj lokówki i nie rozczesuj loków.

Włosy spryskaj lakierem do włosów i sprayem nabłyszczającym, aby utrzymać je na miejscu i nadać im blask. Zdecyduj, na którą stronę chcesz przenieść kucyk i przesuń włosy w tamtą stronę. Skręć włosy w miękki boczny kucyk i zabezpiecz wsuwkami, zaczynając od dołu linii włosów i poruszając się w górę. W miarę wkładania wsuwek, aby zabezpieczyć włosy, możesz przesunąć je na preferowaną stronę. Złap wsuwki i krzyżuj je, tworząc kształt litery "x", gdzie dolna linia włosów przesuwa się do góry w kierunku kucyka. Upewnij się, że wsuwki są skrzyżowane, aby skutecznie trzymały włosy. Na koniec spryskaj lakierem do włosów, aby nadać im blask i utrzymać fryzurę na miejscu.

Kucyk boczny na gęstych, długich włosach

Kucyk boczny na gęstych, długich włosach>

Najlepiej sprawdzi się na gęstych, pofalowanych, długich włosach, które nie są zbyt szorstkie.

Porada: Zawsze zacznij od wysuszenia włosów suszarką z użyciem produktów bazowych. Ma to na celu przygotowanie włosów do ułożenia ich w fryzurę na specjalne okazje. Jeśli Twoje włosy nie utrzymują fal, użyj wałków do włosów do stylizacji, a następnie rozczesz je. Baw się włosami, dopóki nie będą wyglądały i leżały tak, jak chcesz. Spryskaj lakierem do włosów dłonie i wygładź wszelkie odstające włosy. To nie jest precyzyjna robota, to niemal jak tworzenie ruchomej rzeźby. Dopasuj ją, dopóki nie będziesz uważać, że jest ładna i spodoba Ci się Twój wygląd. Następnie spryskaj włosy obficie lakierem, aby utrzymać fryzurę przez cały dzień lub noc.

Boczny kucyk o gładkim wykończeniu

Boczny kucyk o gładkim wykończeniu

Czysty, gładki, profesjonalnie wyglądający boczny kucyk. Ten styl najlepiej sprawdzi się na prawie każdym rodzaju włosów, ze szczególnym uwzględnieniem gęstych, falujących włosów.

Finezyjny boczny kucyk

Finezyjny boczny kucyk

Miękki boczny kucyk z falami i miękką grzywką otulającą twarz. Ten boczny kucyk wygląda i sprawdza się najlepiej na cieńszych włosach. Dobrze wygląda, jeśli włosy są nieco pofalowane.