Fryzury dla długiej twarzy

Fryzury dla długiej twarzy

Najlepsze fryzury dla dłuższych twarzy, by wyglądały bardziej proporcjonalnie

Czy masz długą twarz i szukasz odpowiedniej fryzury lub cięcia? Jeśli tak, zacznijmy od upewnienia się, że naprawdę rozumiesz kształt swojej twarzy. Następnie przejdziemy do zdjęć, by pokazać Ci wszystkie sposoby, na jakie możesz ścinać lub stylizować włosy, aby komplementowały długą twarz.

Zdefiniujmy najpierw długą twarz… Kształt długiej twarzy charakteryzuje się twarzą, która jest dłuższa niż szersza, często wąska i z mniej wyrazistymi kośćmi policzkowymi. Ten kształt twarzy zazwyczaj cechuje podobna szerokość czoła, policzków i linii żuchwy.

Kluczem do długiej twarzy jest stworzenie równowagi i proporcji za pomocą cięcia lub stylizacji włosów. Na przykład grzywka jest wysoce polecana dla długich twarzy, ponieważ może sprawić, że twarz wyda się krótsza i bardziej owalna. Niektóre fryzury mogą również uwzględniać indywidualne cechy twarzy, np. odpowiednia stylizacja grzywki i układanie włosów wokół twarzy do zbalansowania kształtu twarzy lub asymetryczne cięcia do przeciwdziałania krzywemu nosowi. Różne rodzaje grzywek, takie jak proste, na bok, czy kręcone, mogą poprawić ogólny wygląd.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia najlepszych cięć i fryzur dla kobiet o długich twarzach. Zostały one wybrane ze względu na to, jak dobrze równoważą długą twarz.

Blond fryzura dla długiej twarzy

Długa twarz ciekawa fryzura

Długa twarz i rude włosy

Długa twarz jaka fryzura

Długa twarz, odpowiednia fryzura

Dobór fryzury dla długiej twarzy

Fryzura dla długiej twarzy blond

Fryzura dla długiej twarzy i ciemnych włosów

Fryzura dla długiej twarzy z grzywką

Fryzura na długą twarz

Jaka fryzura dla długiej twarzy